Aktaş Holding ABD’deki HDAW Fuarı’nda yenilikçi ürünleriyle boy gösterecek

Hava süspansiyon sistemi üretiminde dünyanın en büyük firmaları arasında yer alan Aktaş Holding, 22-25 Ocak tarihlerinde ABD’nin Las Vegas kentinde düzenlenecek olan Heavy Duty Aftermarket Week (HDAW) Fuarı’na katılarak, AR-GE çalışmaları sonucu geliştirdiği yenilikçi ve katma değerli ürünlerini, dünyanın dört bir yanından gelecek sektör temsilcilerinin beğenisine sunmaya hazırlanıyor.

480
480

Hava süspansiyon sistemi üretiminde dünyanın en büyük firmaları arasında yer alan ve 100’den fazla ülkeye doğrudan ihracat gerçekleştiren Aktaş Holding, hem Türkiye’de hem de küresel ölçekte düzenlenen hemen her organizasyonda etkin bir şekilde yer almaya devam ediyor.

Aktaş Holding bu kapsamda, 22-25 Ocak tarihleri arasında ABD’nin Las Vegas kentinde, The Mirage Hotel’de gerçekleştirilecek olan Heavy Duty Aftermarket Week 2018 (HDAW) organizasyonunda, Amerika’daki yapılanması Aktas North America Corporation ile boy gösterecek.

Aktaş North America, 1521 no’lu stantta katılımcılara; Aktaş Holding’in AR-GE çalışmaları sonucu geliştirdiği yenilikçi ürünlerle birlikte, bölgede yapmış olduğu çalışmalar hakkında bilgiler vermeyi hedefliyor.

İlgili Haber  Aktaş Holding’e AR-GE Merkezi Belgesi

Yeni iş bağlantıları

Aktaş Holding Yönetim Kurulu Üyesi ve İcra Kurulu Başkanı Sami Erol yaptığı açıklamada, HDAW’nin hem kendileri hem de sektörün bölgedeki gelişimi açısından oldukça önemli olduğunu söyledi.

Erol, fuarın sektör temsilcileriyle bir araya gelme konusunda önemli bir misyon üstlendiğini belirterek, “Yeni iş bağlantıları geliştirme açısından fuarlar önemli katkı sağlıyor. ABD’den Çin’e, Bulgaristan’dan Brezilya’ya kadar, dünyanın dört bir noktasında faaliyetleri bulunan Aktaş Holding olarak, HDAW Fuarı’nda, geniş yelpazedeki ürün grubumuzla, küresel düzeydeki sektör temsilcilerinin karşısına çıkmaya hazırlanıyoruz” dedi.

Ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğiz

AR-GE çalışmaları sonucu geliştirdikleri yenilikçi teknolojilerle fuarda boy göstermeye hazırlandıklarını dile getiren Erol, fuardan beklentilerinin de yüksek olduğunu kaydetti.

İlgili Haber  Code 2'den Yapay Zeka Yatırımı: Buck.ai

HDAW’de ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceklerini ifade eden Erol, “Aktaş Holding’in güçlü marka bilinirliği sayesinde, bu tip organizasyonlarda yeni iş bağlantıları kurabiliyoruz. AR-GE çalışmaları sonucu geliştirdiğimiz verimlilik esaslı ve inovatif ürün gruplarımızla, bu fuardan da olumlu sonuçlar alacağımıza inanıyorum” diye konuştu.

Erol son olarak, Aktaş Holding’in ABD’deki varlığını daha da güçlendirmek için düzenlenen her türlü organizasyonda yer almaya devam edeceklerini de sözlerine ekledi.

Bu yazıda olan etiketler

Yorumlar