BHİD’de Bedirhan Bozali dönemi başladı

Bursa Halkla İlişkiler Derneği’nde (BHİD), Serdar Ömeroğulları bayrağı Bedirhan Bozali’ye devretti. Yusuf Ziya Yüce ile Bedirhan Bozaili’nin hazırladığı iki listenin yarıştığı BHİD Genel Kurulu’nda seçimi Bozali’nin listesi kazandı. Yeni Başkan Bedirhan Bozali, “Mesleki itibar ve farkındalık için yola çıktık. Asıl işimiz bundan sonra başlıyor” dedi. Bursa’nın önemli sivil toplum kuruluşlarından Bursa Halkla İlişkiler Derneği’nin (BHİD) Olağan Genel Kurulu Nilüfer Dernekler Yerleşkesi’nde gerçekleştirildi. Bedirhan Bozali ile Yusuf Ziya Yüce’nin hazırladığı iki listenin yarıştığı Genel Kurul’a üyeler yoğun katılım sağladı. Divan Başkanlığı’nı Gonca...

928
928

Bursa Halkla İlişkiler Derneği’nde (BHİD), Serdar Ömeroğulları bayrağı Bedirhan Bozali’ye devretti. Yusuf Ziya Yüce ile Bedirhan Bozaili’nin hazırladığı iki listenin yarıştığı BHİD Genel Kurulu’nda seçimi Bozali’nin listesi kazandı. Yeni Başkan Bedirhan Bozali, “Mesleki itibar ve farkındalık için yola çıktık. Asıl işimiz bundan sonra başlıyor” dedi.

Bursa’nın önemli sivil toplum kuruluşlarından Bursa Halkla İlişkiler Derneği’nin (BHİD) Olağan Genel Kurulu Nilüfer Dernekler Yerleşkesi’nde gerçekleştirildi. Bedirhan Bozali ile Yusuf Ziya Yüce’nin hazırladığı iki listenin yarıştığı Genel Kurul’a üyeler yoğun katılım sağladı. Divan Başkanlığı’nı Gonca Yerliyurt’un yaptığı Genel Kurul’da, Bedirhan Bozali’nin başkanlığındaki liste kazandı. Geçmiş dönem başkanı Serdar Ömeroğuları ve yönetim kurulunun ibra edildiği seçim, her iki listenin de güzel rekabeti ile sonuçlandı.

Serdar Ömeroğulları ve yönetim kurulu üyelerine BHİD’in çıtasını yukarılara taşıdıkları ve özverili çalışmaları için teşekkür eden BHİD Yönetim Kurulu Başkanı Bedirhan Bozali, “Öncelikle bizleri bu göreve layık gören tüm üyelerimize ve bizimle birlikte bu güzel yarışta yer alan diğer listedeki arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz. Derneğimiz Serdar Ömeroğulları ve yönetimi ile son dönemde adından fazlasıyla söz edilen bir dernek haline geldi. Ben ve ekip arkadaşlarım da bu bayrağı daha da yukarı taşımak istiyoruz. Bu bayrağı yukarıya taşırken, derneğin üyesi olan tüm arkadaşlarımızı çalışmaların içinde görmek istiyoruz. Oluşturacağımız komisyonlarda üyelerimizin de dernek ve sektörümüz için bizlerle birlikte omuz omuza çalışmasını bekliyoruz” dedi.

İlgili Haber  Rengini Söyle Sana Kim Olduğunu Söyleyeyim

Seçimlerde aday olmadaki en önemli amaçlarının mesleki itibar ve farkındalık olduğunun altını çizen Bozali, “Asıl işimiz bundan sonra başlıyor farkındayız.  Meslekte itibar ile çıktığımız bu yolda yeni işler yeni projelerle derneğimizin çıtasını her yönden daha da yükseltme gayreti içerisinde olacağız” diye konuştu.

İlgili Haber  OSB SİAD’ları Platformu’nun Başkanı Bayrak oldu

2016-2018 döneminde hizmet edecek Bedirhan Bozali Başkanlığındaki liste Mustafa Sönmezay (Comio Digital Works), Pınar Yaltan Mutlu (Esteticare), Bahar Erkan (Clk), Cansel Oruç (İnoksan), Funda Yasemin Sürer (Grammer), Aysun Alemdaroğlu (Medya Park), Okan Kızılkaya (Yıldırım Belediyesi), Dilek Kiper (Bursagaz), Ahmet Akhan (Bursa Büyükşehir Belediye), Sinem Uğurgün (Sinem Uğurgün PR),  Elif Aygül (Borçelik), Kadriye Öncü Pakten (Yeni Dönem), İlknur Çatak Şen (Akyapak), Seray Gül (Carrefour Alışveriş Merkezi), Nesrin Sarp (Medikal Park)  isimlerinden oluştu.

Bu yazıda olan etiketler

Yorumlar