Uludağ Üniversitesi’nde Bilişim Günleri: Geleceği Güncelle

Uludağ Üniversitesi Bilişim Topluluğu 16-17 Mayıs tarihleri arasında “Geleceği Güncelle” başlığıyla “Bilişim Günleri” düzenliyor. Bilişim Sektörü İş Adamları ve Profesyonelleri Derneği’nin de desteklediği etkinlik Prof. Dr. Mete Cengiz Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek. İki günlük etkinlikte “Bulut Teknolojileri”, “Oyun Geliştirme ve Yayınlama”, “Siber Güvenlik”, “Mobil Teknolojiler”, “Bilişim Suçları” gibi konular gündeme gelecek. İlgili Haber  Bursagaz'dan Sürdürülebilir Yaşam KonferansıEtkinliğe katılım herkese açık ve ücretsiz. Bilişim Günleri’ne bilgi almak ve kayıt olmak için etkinlik sitesini ziyaret edebilirsiniz: Bilişim Günleri Bültene Kayıt OlBültene kayıt olun...

876
876

Uludağ Üniversitesi Bilişim Topluluğu 16-17 Mayıs tarihleri arasında “Geleceği Güncelle” başlığıyla “Bilişim Günleri” düzenliyor.

Bilişim Sektörü İş Adamları ve Profesyonelleri Derneği’nin de desteklediği etkinlik Prof. Dr. Mete Cengiz Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek. İki günlük etkinlikte “Bulut Teknolojileri”, “Oyun Geliştirme ve Yayınlama”, “Siber Güvenlik”, “Mobil Teknolojiler”, “Bilişim Suçları” gibi konular gündeme gelecek.

İlgili Haber  Ufuk Tarhan: Kodlama bilmeyenin geleceğe geçiş pasaportu olmayacak

Etkinliğe katılım herkese açık ve ücretsiz.

Bilişim Günleri’ne bilgi almak ve kayıt olmak için etkinlik sitesini ziyaret edebilirsiniz: Bilişim Günleri

01 02

Bu yazıda olan etiketler

Yorumlar