Black Mirror 4. Sezon 29 Aralık’ta Yayında

Netflix, dördüncü sezonu heyecanla beklenen dizisi Black Mirror, 29 Aralık 2017 Cuma günü tüm dünya ile aynı anda Netflix’te gösterime girecek.

607
607

Black Mirror’un, toplam altı bölümden oluşan 4. sezon kadrosunda Jesse Plemons, Rosemarie DeWitt, Jimmi Simpson, Cristin Milioti, Aldis Hodge, Maxine Peake, Andrea Riseborough, Letitia Wright ve Michaela Coel gibi ünlü isimlerin yanı sıra onlarca usta oyuncu yer alıyor. Dizinin 4. sezon yönetmen koltuğunda ise Jodie Foster, Toby Haynes, John Hillcoat, Colm McCarthy, Tim Van Patten ve David Slade bulunuyor.

İlgili Haber  Rekabetin Geleceğini Görmek İçin Netflix’e Bakın

Black Mirror – Arkangel

Black Mirror – Timsah

Black Mirror – Black Museum

Black Mirror – Hang the DJ

Black Mirror – Metal Kafa

Black Mirror – U.S.S. Callister

Black Mirror Hakkında

Black Mirror, modern dünyaya karşı toplu huzursuzluğumuzu ele alırken, her bir bağımsız bölüm modern teknoloji paranoyasına değinen iğneleyici ve sürükleyici hikayeler anlatıyor. Teknoloji tüm hayatımızı değiştirdi; her evdeki, her masadaki, her eldeki plazma ekranlar, monitörler, akıllı telefonlar 21. yüzyıldaki varlığımızı bize geri yansıtan birer karanlık aynaya dönüştüler. Dizi Charlie Brooker tarafından yaratıldı ve yazıldı, dizinin baş yapımcılığını ise Brooker ve Annabel Jones üstlendi.

İlgili Haber  Black Mirror’un 4. Sezonu Yayınlandı

 

Bu yazıda olan etiketler

Yorumlar