Bugünün CDO’ları, Geleceğin CDO’ları İle Buluşuyor

7 Mart 2016 – Pazartesi tarihinde Bahçeşehir Üniversitesi ev sahipliğinde düzenlenecek “Bugünün CDO’ları , Geleceğin CDO’ları İle Buluşuyor”başlıklı etkinlikte CDO Turkey platform üyeleri geleceğin CDO’ları ile bir araya geliyor. Bahçeşehir Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Şenay Yalçın , Valuta Capital Başkanı Umur Özal ve CDO Turkey İcra Kurulu Başkanı Bülent Kutlu’nun konuşmacı olacağı etkinlikte, Anadolu Ajansı …   Read More

929
929

7 Mart 2016 – Pazartesi tarihinde Bahçeşehir Üniversitesi ev sahipliğinde düzenlenecek “Bugünün CDO’ları , Geleceğin CDO’ları İle Buluşuyor”başlıklı etkinlikte CDO Turkey platform üyeleri geleceğin CDO’ları ile bir araya geliyor.

Bahçeşehir Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Şenay Yalçın , Valuta Capital Başkanı Umur Özal ve CDO Turkey İcra Kurulu Başkanı Bülent Kutlu’nun konuşmacı olacağı etkinlikte, Anadolu Ajansı Direktörü Nedim Kaya moderatörlüğünde , Zafer Özçelik (Dentsu Aegis) , Eda Önsel (MEC Global) , Sevilay Kop (Digital Panorama) , Begüm Eser (Madebycat) ve Altan Bulur’un (Ketchup Loyalty) yer alacağı Medya ve Ajans Gözüyle Dijital Dönüşüm başlıklı bir panel düzenlenecek.

İlgili Haber  2018 Senesi Türkiye İçin Dijital Eko-Sistem ve Chief Digital Officer (CDO) Yılı Olacak

 

Bu yazıda olan etiketler

Yorumlar