Bursa 7. Yenilikçilik ve Yaratıcılık Sempozyumu: Pazarlamada İnovasyon

BUSİAD Yenilikçilik ve Yaratıcılık Uzmanlık Grubu ile Uludağ Üniversitesi işbirliği ile düzenlenen Bursa Yenilikçilik ve Yaratıcılık Sempozyumu’nun yedincisi, 9 Aralık 2016 Cuma günü Podyum Park / Podyum Davet – Büyük Salonda gerçekleştirilecek. Sempozyumun bu yılki ana teması ise “Pazarlamada İnovasyon” olarak belirlendi. Geleneksel hale gelen sempozyumun birincisi 2010 yılında “Bilgi Üret Yenilik Yap Ayakta Kal”, ikincisi 2011 yılında “Geleceğin Anahtarı:  Yenileşim”, üçüncüsü 2012 yılında “Bir Süreç Olarak Yenileşim”, dördüncüsü 2013 yılında “Yenileşim ve Girişim”, beşincisi 2014 yılında “Sosyal İnovasyon” ve...

1074
1074

BUSİAD Yenilikçilik ve Yaratıcılık Uzmanlık Grubu ile Uludağ Üniversitesi işbirliği ile düzenlenen Bursa Yenilikçilik ve Yaratıcılık Sempozyumu’nun yedincisi, 9 Aralık 2016 Cuma günü Podyum Park / Podyum Davet – Büyük Salonda gerçekleştirilecek. Sempozyumun bu yılki ana teması ise “Pazarlamada İnovasyon” olarak belirlendi.

Geleneksel hale gelen sempozyumun birincisi 2010 yılında “Bilgi Üret Yenilik Yap Ayakta Kal”, ikincisi 2011 yılında “Geleceğin Anahtarı:  Yenileşim”, üçüncüsü 2012 yılında “Bir Süreç Olarak Yenileşim”, dördüncüsü 2013 yılında “Yenileşim ve Girişim”, beşincisi 2014 yılında “Sosyal İnovasyon” ve altıncısı 2015 yılında “Sanayi devrimi, Endüstri 4.0” ana temalarıyla başarılı bir şekilde organize edildi. (http://bursayenilesimodulu.org/)

Sempozyumun bu yılki ana teması ise “Pazarlamada İnovasyon” olarak belirlendi. BUSİAD ve Uludağ Üniversitesi tarafından desteklenen sempozyumun amacı; Türk sanayi ve hizmet işletmelerinin küresel boyutta sürdürülebilir rekabet gücü elde etmeleri için ulusal düzeyde,  işletme düzeyinde ve kişisel olarak yenilikçi ve yaratıcı yaklaşımları ve uygulamalarını ele almak, tanıtmak, önemini vurgulamak, teşvik etmek, yaygınlaştırmak ve sürdürülebilirliğini sağlamaya yönelik olarak bölgesel yenilikçilik ve yaratıcılık hareketini desteklemek.

İlgili Haber  Dijital dönüşümde büyük düşün, küçük başla, hızlı ol

Bursa 7. Yenilikçilik ve Yaratıcılık Sempozyumu”, çarpıcı başarıların hayata geçirilebildiğini gösterecek örneklerin toplumda tanıtılmasının yanı sıra, sürdürülebilir başarının; doğru işleyen bir sürecin tanımlanması ve işletilmesiyle garanti edilebileceğini ortaya koymayı hedefliyor.

Sempozyumun programı ise şöyle:

BURSA 7. YENİLİKÇİLİK VE YARATICILIK SEMPOZYUMU

Yer : Podyum Park / Podyum Davet – Büyük Salon

Tarih : 09.12.2016 Cuma

Saat : 13.30 – 17.30

PROGRAM 13.30 – 14.00

Kayıt – 14.00 – 14.15

Açılış konuşmaları:

Günal BAYLAN, BUSİAD Başkanı,

Prof. Dr. Yusuf ULCAY, Uludağ Üniversitesi Rektörü,

1.OTURUM – 14.15 – 15.00

Nevzat AYDIN (Yemeksepeti.com Kurucusu) Konuşma konusu: Yenilikçi fikrin ortaya çıkışı ve yaratıcı pazarlama stratejileri.

İlgili Haber  Hasan Aslanoba: Şirketlerin Tek Kurtuluşu Kurumsal Fonlar Oluşturup Start-Up’lara Yatırım Yapmak

Moderatör: Yrd. Doç. Dr. İbrahim ÖZTAHTALI (Uludağ Üniversitesi GSF Dramatik Yazarlık ASD Başkanı)

Soru ve cevaplar – Plaket takdimi

15.00 – 15.15 Kahve arası

15.15 – 15.30 Piyano/Şan Dinletisi

2.OTURUM – 15.30 – 17.00

Zeynep TANDOĞAN (Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık AŞ, İcra Kurulu Üyesi)

Konuşma konusu: Basında pazarlama konusunda inovatif yaklaşımlar ve trend.

Orkan AYTULUN (Alibaba.com Türkiye Temsilcisi, E-Glober Genel Müdürü) Konuşma konusu: Global ticarette fırsatlar.

Sn. Yüce ZEREY (Akademisyen, Yazar) Konuşma konusu: Yeni nesil pazarlama.

Moderatör: Tolga YÜCEL (CMO/Bilginet E-Ticaret Hiz. AŞ Digital Age Köşe Yazarı)

Soru ve cevaplar – Plaket takdimi

17.00 – 17.30 Program sonu ve kapanış.

bursa_busiad

Bu yazıda olan etiketler

Yorumlar