Bursa Bilim Şenliği 4-7 Mayıs’ta

Bursa Bilim Şenliği, Bursa Büyükşehir Belediyesi Bilim ve Teknoloji Merkezi’nin de katkılarıyla, 4-5-6-7 Mayıs 2017 tarihlerinde TÜYAP Fuar Merkezi’nde düzenlenecek.

648
648

Türk Hava Yolları desteğiyle gerçekleşecek Bursa Bilim Şenliği, Bursa Büyükşehir Belediyesi Bilim ve Teknoloji Merkezi’nin de katkılarıyla, 4-5-6-7 Mayıs 2017 tarihlerinde TÜYAP Fuar Merkezi’nde düzenlenecek. Bursa Bilim Şenliği’nin bu yıl ki konsepti “Enerji Verimliliği” olacak.

Bilim ve teknoloji alanında gerçekleşecek projelerin, atölye çalışmalarının, bilim gösterilerinin ve konferansları katılımcıları bekliyor. Bursa Bilim Şenliği bu yıl ilk kez TÜYAP Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

İlgili Haber  BUSİAD’da Yeni Başkan Ergun Türkay

Bu sene 5’incisi düzenlenecek organizasyonda bir çok farklı kategoride atölye çalışması düzenlenecek ve katılımcılara keyifli bir gün sunulacak.

Atölye çalışmaları içerisinde elektronik, robotik, mekanik, gastronomi, havacılık, uzay, akıl oyunları, kimya, biyoloji, fizik gibi konularda atölye uygulamaları yer alacak.

Enerji Verimliliği konusunda düzenlenecek yarışmada dereceye girenler ödüllendirilecek ve desteklenecek.

İlgili Haber  TÜSİAD'tan Endüstri 4.0 Konferansı

Atölye çalışmaları, yarışma programı ve Bilim Şenliği programıyla ilgili web sitesinden bilgi alabilir, yarışmaya başvuru yapabilirsiniz.

http://bursabilimsenligi.org/

Bu yazıda olan etiketler

Yorumlar