Bursa’ya değer katan markalar belli oldu

Marketing Türkiye ve Marketing & Management Institute tarafından düzenlenen İnteraktif Pazarlama Zirvesi (İPZ) Anadolu, 28 Kasım’da Hilton Bursa Convention Center’da gerçekleştirildi.

454
454

11 yıldır aralıksız devam eden ve Türkiye’nin birçok ilini ziyaret eden İPZ Anadolu’nun bu yılki ana teması değişen ihtiyaçlar dikkate alınarak “Yeni Nesil Ürünler ve İşler” olarak belirlendi.

Yeni nesil işler, süreçler ve ürünler tasarlayarak şirketlere katma değer yaratan kuruluşların buluşma platformu olan İPZ Anadolu, bu yılki temasıyla teknolojinin dayattığı değişim konusunda farkındalık yaratmayı amaçlıyor. Yeni dünyanın gereklerine uygun iş yapış biçimlerinin tartışmaya açılacağı İPZ Anadolu’nun Bursa destekçileri arasında EG Bilişim, Shell & Turcas, Marketing Toys, BPN İstanbul ve Erikli & Nestlé Waters yer aldı. Konferans dizisinde birlikte iş yapma kültürü konuşularak katılımcılara İPZ Anadolu Katılım Sertifikası verildi.

İlgili Haber  İPZ Bursa’da “Yeni Nesil Ürünler ve İşler” Konuşulacak

Kente değer katan markalar ödüllerine kavuştu

Marketing Türkiye’nin AKADETMETRE Araştırma ve Stratejik Planlama Şirketi ile birlikte Bursa’da gerçekleştirdiği Kente Değer Katan Markalar Araştırması ve şehrin kanaat önderleri tarafından yapılan değerlendirmeler sonucunda kente değer katan markalar da belirlendi. Tofaş, Erikli Su, Sütaş, Özdilek, Uludağ Maden Suları, Aroma A.Ş., Limak Uludağ Elektrik, Medical Park Bursa Hastanesi ve Yeşim Tekstil etkinlik kapsamında ödüle layık görüldü. Kente Değer Katan Yerel Yönetim ödülü de BTSO’ya verildi.

İlgili Haber  BUSİAD’da Yeni Başkan Ergun Türkay

Bu yazıda olan etiketler

Yorumlar