BUSİAD’tan Yenilikçilik ve Yaratıcılık Sempozyumu

Bursa Sanayici ve İşadamları Derneği'nin (BUSİAD) düzenlediği Bursa 8. Yenilikçilik ve Yaratıcılık Sempozyumu ve Bursa 3. Yenileşim Ödül Töreni 1 Aralık'ta Podyum Davet'te gerçekleştirilecek.

649
649

Bursa Sanayicileri ve İşadamları Derneği ile Uludağ Üniversitesi iş birliğiyle bu yıl 8’incisi düzenlenecek Bursa Yenilikçilik ve Yaratıcılık Sempozyumu ve sempozyum bünyesinde 3. kez sahiplerini bulacak olan Bursa Yenileşim Ödülü Töreni, 1 Aralık 2017 Cuma günü saat 14.00 – 17.15 arasında Podyum Davet’te gerçekleştirilecektir. 

BUSİAD Yenilikçilik ve Yaratıcılık Uzmanlık Grubu tarafından Fütürizm ve İnovasyon: Geleceği Şekillendirmek teması ile organize edilen etkinliğin konuşmacısı Fütürist – Ekonomist Ufuk Tarhan olacak. Tarhan, “Hibrid Gelecekte T-İnsan Olmak” isimli sunumu ile değerli bilgilerini katılımcılarla paylaşacak.

SEMPOZYUM HAKKINDA

Birincisi 2010 yılında “Bilgi Üret Yenilik Yap Ayakta Kal”, ikincisi 2011 yılında “Geleceğin Anahtarı: Yenileşim”, üçüncüsü 2012 yılında “Bir Süreç Olarak Yenileşim”, dördüncüsü 2013 yılında Yenileşim ve Girişim, beşincisi 2014 yılında “Sosyal İnovasyon”, altıncısı 2015 yılında 4. Sanayi Devrimi”, yedincisi 2016 yılında “İnovasyon ve Pazarlama” ana temalarıyla düzenlenen sempozyumun bu yılki ana teması Fütürizm ve İnovasyon: Geleceği Şekillendirmek olarak belirlendi.

İlgili Haber  Vizyon 100 Platformu 2018 Toplantıları “Dijital Liderlik” İle Başlıyor

BUSİAD ve Uludağ Üniversitesi tarafından desteklenen sempozyumun amacı; Türk sanayi ve hizmet işletmelerinin küresel boyutta sürdürülebilir rekabet gücü elde etmeleri için ulusal düzeyde, işletme düzeyinde ve kişisel olarak yenilikçi ve yaratıcı yaklaşımları ve uygulamaları ele almak, tanıtmak, önemini vurgulamak, teşvik etmek, yaygınlaştırmak ve sürdürülebilirliğini sağlamaya yönelik olarak bölgesel yenilikçilik ve yaratıcılık hareketini desteklemek.

İlgili Haber  BİSİAD sektör profesyonellerini buluşturuyor

“Bursa 8.Yenilikçilik ve Yaratıcılık Sempozyumu”, çarpıcı başarıların hayata geçirilebildiğini gösterecek örneklerin toplumda tanıtılmasının yanı sıra, sürdürülebilir başarının doğru işleyen bir sürecin tanımlanması ve işletilmesiyle garanti edilebileceğini ortaya koymayı hedefliyor.

Katılım ücretsiz olduğu sempozyuma buradan online kayıt olabilirsiniz.

Bu yazıda olan etiketler

Yorumlar