Facebook, şirketler için geliştirdiği Facebook at Work’ü kullanıma açtı

Facebook, şirketler için geliştirdiği Facebook at Work platformunu kullanıma açtı. Platform, bireysel kullanıcıların Facebook üzerindeki yapabildiklerini şirketlere özel olarak tasarlanmış iç iletişim araçlarıyla sunuyor. Şimdiden Royal Bank of Scotland ve Acme Corp. gibi devlerin de aralarında bulunduğu 450’den fazla şirketi ağırlayan platforma yakın gelecekte 60 binden fazla şirketin katılması bekleniyor. Bültene Kayıt OlBültene kayıt olun her hafta güncel gelişmeler e-posta adresinize düzenli gelsin.Gönderİlgili Haber  Ankara'daki saldırı sonrası Facebook ve Twitter erişimi engellendi

807
807

Facebook, şirketler için geliştirdiği Facebook at Work platformunu kullanıma açtı. Platform, bireysel kullanıcıların Facebook üzerindeki yapabildiklerini şirketlere özel olarak tasarlanmış iç iletişim araçlarıyla sunuyor.

Şimdiden Royal Bank of Scotland ve Acme Corp. gibi devlerin de aralarında bulunduğu 450’den fazla şirketi ağırlayan platforma yakın gelecekte 60 binden fazla şirketin katılması bekleniyor.

İlgili Haber  Facebook Watch dünyaya açılıyor
Bu yazıda olan etiketler

Yorumlar