Firmalar BTSO’nun İnovasyon Ligi’nde yarışacak

Bursa Ticaret ve Sanayi Odası(BTSO) şirketlerin teknoloji yatırımlarını artırmaları ve dijitalleşme süreçlerini desteklemek amacıyla “BTSO İnovasyon Ligi” projesi başlattı. Projeye dahil olacak şirketlerden dereceye girecek olanlar ödüllendirilecek. Türkiye’nin sürdürülebilir rekabet avantajı sağlayabilmesi ve dünyanın ilk 10 büyük ekonomisi içinde yer almasını ve inovatif çalışmaları desteklemek amacıyla yeni bir projeyi daha devreye aldı. BTSO tüm üyelerine yaptığı çağrıyla AR-GE ve İnovasyon çalışmalarına değer veren ve bu alana yatırım yapan şirket ve işletmeler için “BTSO İnovasyon Ligi” oluşturduğunu duyurdu. BTSO, bu Lig’e katılım gösteren ve dereceye...

836
836

Bursa Ticaret ve Sanayi Odası(BTSO) şirketlerin teknoloji yatırımlarını artırmaları ve dijitalleşme süreçlerini desteklemek amacıyla “BTSO İnovasyon Ligi” projesi başlattı. Projeye dahil olacak şirketlerden dereceye girecek olanlar ödüllendirilecek.

Türkiye’nin sürdürülebilir rekabet avantajı sağlayabilmesi ve dünyanın ilk 10 büyük ekonomisi içinde yer almasını ve inovatif çalışmaları desteklemek amacıyla yeni bir projeyi daha devreye aldı.

BTSO tüm üyelerine yaptığı çağrıyla AR-GE ve İnovasyon çalışmalarına değer veren ve bu alana yatırım yapan şirket ve işletmeler için “BTSO İnovasyon Ligi” oluşturduğunu duyurdu. BTSO, bu Lig’e katılım gösteren ve dereceye giren firmaları ödüllendirecek.

İlgili Haber  BTSO Yüksek İstişare Kurulu’nu Oluşturdu

İNOVASYON LİGİ’NE KATILIM NASIL OLACAK?

“BTSO İnovasyon Ligi” projesi kapsamında, işletmelerin AR-GE ve inovasyon becerileri bir anket ve Kamu Kurumlarından temin edilecek bilgiler ile belirlenecek ve kriterleri sağlayan işletmeler “BTSO İnovasyon Ligi”nde yer alacaktır.

Her yıl bu ligin en iyileri Bursa’nın En İnovatif firmaları olarak ilan edilecek. “BTSO İnovasyon Ligi”nde yer alan firmalar da 1 yıl boyunca “BTSO İnovasyon Ligi” logosunu web sayfalarında ve kurumsal yazışmalarında kullanabilecek.

Bu kapsamda, projede yer almak isteyen BTSO üyeleri 23 Eylül 2016 Cuma günü mesai saati bitimine kadar http://inovasyon.btso.org.tr adresi üzerinden firma bilgilerini girmeleri gerekiyor.

İlgili Haber  Bir Black Mirror distopyası olarak Çin

Değerlendirme neticesinde “BTSO İnovasyon Ligi”ne girmeye hak kazananlar, BTSO’nun “Ekonomiye Değer Katanlar” ödül töreninde kamuoyuna açıklanacak ve firmalara ödülleri sunulacak.

Eğer projeye ilgi duyuyor ve katılım göstermek istiyorsanız aşağıdaki irtibat bilgilerini de kullanabilirsiniz.

Ömer ŞENDOĞAN (Uludağ Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi)
Tel: 224 280 85 70 -120
Fax: 224 280 85 68
E-posta: inovasyon@btso.org.tr

Bu yazıda olan etiketler

Yorumlar