İPZ Bursa’da “Yeni Nesil Ürünler ve İşler” Konuşulacak

Marketing Management Institute(MMI) ve Marketing Türkiye Dergisi’nin her yıl Bursa’da organize ettiği “İnteraktif Pazarlama Zirvesi”nin (İPZ) bu yılki zirvesi 28 Kasım 2017’de Hilton Bursa Convention Center’da gerçekleştirilecek.

590
590

Anadolu Buluşmaları sloganıyla 11. kez düzenlenecek zirvenin bu yıl Bursa etkinliği “Yeni nesil ürünler ve işler” ana temasıyla gerçekleştirilecek ve önemli konu başlıkları ele alınacak.

Marketing Türkiye Dergisi Genel Yayın Yönetmeni ve Marketing Management Institute(MMI) Türkiye Başkanı Günseli Özen’in açılış konuşmasını yapacağı organizasyonda “İçgörünün önemi”, “Data Driven Pazarlama”, “Stratejik Çözüm Ortağı Olma Yolculuğu”, “Tüketiciye Ulaşmada Yeni Trendler, Değişen Tüketicinin Nabzını Hissetmek”, “Dijital Dönüşüm ile En Başarılı Satış Kanalları Oluşturma Fırsatları”, “Lovemark Yaratmak: Türkiye’nin Sevgilisi Bursa’nın Erikli’si” başlıklarıyla sektör profesyonellerinin sunumları olacak.

İlgili Haber  TED konferansları 'TEDxNilüfer' ile Bursa'da

İPZ Bursa etkinliği 28 Kasım 2017 Salı günü 08:30 – 14:30 saatleri arasında Hilton Bursa’da gerçekleştirilecek. Etkinliğe (212) 211 11 12 telefon hattı ya da info@mmiturkiye.com eposta adresi üzerinden kayıt yaptırılabilir.

Bu yazıda olan etiketler

Yorumlar