İPZ ile Bursa “Akıllı İşler”i konuştu

Türkiye’nin en kapsamlı pazarlama etkinliği İnteraktif Pazarlama Zirvesi (İPZ), 12. Anadolu turunun son durağı Bursa oldu. Marketing Türkiye ve Marketing & Management Institute tarafından düzenlenen İPZ Anadolu 2018’in bu yılki konusu “Akıllı İşler”. 13 Nisan’da Hilton Bursa’da gerçekleşen etkinlik kapsamında değişen dünyanın gerekleri ve iş dünyasına yansımaları tartışıldı.

306
306

Marketing Türkiye ve Marketing & Management Institute tarafından düzenlenen ve Türkiye’nin en kapsamlı pazarlama etkinliği olan İnteraktif Pazarlama Zirvesi (İPZ) Anadolu 13 Nisan’da Bursa zirvesiyle devam etti. 12 yıldır aralıksız olarak devam eden ve Türkiye’nin birçok ilini ziyaret eden İPZ Anadolu’nun bu yılki ana teması değişen ihtiyaçlar dikkate alınarak “Akıllı İşler” olarak belirlendi.

İPZ Anadolu KOBİ konferansları on iki yıldan bu yana iş dünyasının değişimi barındıran alanlarına odaklanarak bilgi aktarımı yapıyor. İş dünyasında ola gidene dikkati çekerek KOBİ’lerin ihtiyaç duyduğu bilgiye kısa yoldan ulaşmalarına olanak sağlayan İPZ Anadolu KOBİ, her yıl konferans konularını bir ön ziyaretle zirvenin gerçekleştirileceği ilin kanaat önderleriyle yapılan toplantılarda belirliyor.

İlgili Haber  Bilim Festivali’nde ana tema ‘Endüstri 4.0’

İPZ Anadolu KOBİ Konferansları bir buluşma platformu olarak konumlanırken, Anadolu iş dünyasını geleceğe hazırlanması konusunda önemli bir misyon da üstleniyor.

Garenta Ana Sponsorluğunda; Arçelik, Yapı Kredi Bankası, Chubb Türkiye ve Erguvan Tanıtım’ın desteğiyle gerçekleşen İPZ Anadolu KOBİ’de ilham veren konuşmacılar ve ufuk açan sunumlar katılımcılarla buluştu.

Bursa ilham veren sunumlara sahne oldu

Marketing Türkiye Genel Yayın Yönetmeni ve Marketing Management Institute (MMI) Türkiye Başkanı Günseli Özen’in açılış konuşmasıyla başlayan zirvede ilk konuşmacı “Asıl Bildiklerimiz Bizi Öldürüyor” başlıklı sunumuyla Future Bright Group Kurucusu Akan Abdula oldu. GarentaPRO Satış Müdürü Orçun Hafızoğlu “Problemleri Anlayan ve Çözüm Sunabilen Akıllı İş Modelleri” konusunu anlatırken Psikolog Hasan Arslan “İlişkide Yeni Model: İnsan ve Araba” başlıklı sunumuyla zirvede yerini aldı. Yapı Kredi Kobi Merkezi Satış Kanalı ve İş Geliştirme Direktörü Burak Bıçaklar “Türkiye’de Girişimcilik & Finansman Kaynakları”nı Bursalılarla paylaştı.

İlgili Haber  Bursa’ya değer katan markalar belli oldu

Chubb Türkiye Genel Müdür Yardımcısı Zeynep Özek ise “Akıllı İşler Akıllı Sigorta ister!” sunumuyla katılımcılara seslendi.

“E-ticaret ve Dijitalde Akıllı İşler” panelinde sahibinden.com Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Boğaç Göncü, ÖDED (Ödeme ve Elektronik Para Derneği) Başkanı Burhan Eliaçık ve Reality Word Elfi Sahibi Özkan Aydemir pazardaki son gelişmeleri Bursalı katılımcılar için yorumladı…

Bu yazıda olan etiketler

Yorumlar