Karacabey Belediyesi Whatsapp hattı oluşturdu

Dijital her geçen gün belediyelerin gündeminde daha fazla yer alıyor. Karacabey Belediyesi vatandaşların şikayet, öneri ve isteklerini hızlı bir şekilde paylaşabilmeleri için Whatsapp hattı oluşturdu. Hayata geçirilen proje kapsamında, vatandaşların her türlü istek, şikâyet, öneri ve ihbarlarıyla ilgili olarak, 0532 221 31 98 numaralı WhatsApp hattından, belediye yetkilileriyle hızlı bir şekilde iletişim kurabilecekleri açıklandı. Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan yaptığı açıklamada, ‘Belediye WhatsApp İletişim Hattı’nın hizmete başladığını duyururken, 3T sloganın hedeflerinden birinin, teknolojik yenilikleri yakından takip ederek, akılcı yöntemlerle bu...

1177
1177

Dijital her geçen gün belediyelerin gündeminde daha fazla yer alıyor. Karacabey Belediyesi vatandaşların şikayet, öneri ve isteklerini hızlı bir şekilde paylaşabilmeleri için Whatsapp hattı oluşturdu.

Hayata geçirilen proje kapsamında, vatandaşların her türlü istek, şikâyet, öneri ve ihbarlarıyla ilgili olarak, 0532 221 31 98 numaralı WhatsApp hattından, belediye yetkilileriyle hızlı bir şekilde iletişim kurabilecekleri açıklandı.

Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan yaptığı açıklamada, ‘Belediye WhatsApp İletişim Hattı’nın hizmete başladığını duyururken, 3T sloganın hedeflerinden birinin, teknolojik yenilikleri yakından takip ederek, akılcı yöntemlerle bu yenilikleri Karacabey’de uygulamak olduğunu dile getirdi.

İlgili Haber  WhatsApp Business kullanıma açıldı

Çağdaş belediyecilik adına, insanlara fayda sağlayacak her türlü çalışmayı hayata geçirdiklerini kaydeden Başkan Ali Özkan; “Akılcı yönetim ve modern belediyecilik felsefemiz doğrultusunda, büyük belediyelerde ne varsa, ilçemizde de bunların fazlası olacak. Hayata geçirdiğimiz ‘Belediye WhatsApp İletişim Hattı’ ile günümüz dünyasında bireylerin en çok kullandığı uygulamalardan birini, belediyecilik hizmetlerimize doğrudan entegre ederek, vatandaşlarımızın belediyemize çok daha hızlı ve etkin şekilde ulaşabilmesini hedefledik. Umuyorum ki bu uygulamamız, vatandaşlarımızın da takdirini kazanacaktır” şeklinde konuştu.

Bu yazıda olan etiketler

Yorumlar