Microsoft Teknoloji Zirvesi için geri sayım başladı

Gelenekselleşen Microsoft Teknoloji Zirvesi’nin 6’ncısı bu yıl 7 Mart’ta İstanbul Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

93
93

Gelenekselleşen Microsoft Teknoloji Zirvesi’nin 6’ncısı bu yıl 7 Mart’ta İstanbul Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek. En yeni teknolojileri takip edip geleceğin trendlerini yakalamak isteyen kurumları bir araya getirecek olan zirvede, büyük ve orta ölçekli firmaları hedefleyen yöneticiler, karar vericiler ve BT profesyonelleri bir araya gelecek. Katılımcılar ayrıca, Microsoft Teknoloji Deneyim Merkezi’nde yapay zekâ, blockchain, sanal gerçeklik ve siber güvenlik gibi yeni nesil teknolojileri deneyimleme fırsatı da yakalayacak.

Microsoft Türkiye, yüzlerce işletmeyi ve binlerce katılımcıyı 7 Mart Perşembe günü İstanbul Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlenecek olan 6. Microsoft Teknoloji Zirvesi’nde bir araya getirmeye hazırlanıyor. Microsoft Türkiye Genel Müdürü Murat Kansu’nun ev sahipliğinde gerçekleştirilecek zirvede Türkiye’den müşteri başarı hikâyeleri, sürpriz misafir konuşmacılar, Microsoft yöneticileri ile iş ortaklarının sunumları ve uçtan uca bulut tabanlı akıllı iş çözüm örnekleri zirve katılımcılarıyla buluşacak. Zirvede yer alacak konuşmacılar arasında Ford Otosan CEO’su Haydar Yenigün, Garanti Bankası CEO’su Ali Fuat Erbil, TAV Havalimanları Holding İcra Kurulu Başkanı Dr. Eng. M. Sani Şener ve Teknoloji-Trend Yazarı Serdar Kuzuloğlu bulunuyor.

İlgili Haber  Bursa 7. Yenilikçilik ve Yaratıcılık Sempozyumu: Pazarlamada İnovasyon

Dijital dönüşüm, siber güvenlik, akıllı bulut, yapay zekâ, blockchain ve sanal gerçeklikalanlarında en yeni gelişmeleri uzmanlardan dinleyecek olan katılımcılar, Microsoft Teknoloji Deneyim Merkezi’nde ise bu teknolojileri deneyimleme fırsatına kavuşacak. Ayrıca farklı sektörlerdeki dijital eğilimler, dünya ve Türkiye pazarına yönelik teknolojik gelişmeler ile iş çözümlerini barındıran Sektörel Çözümler Demo Alanı da, zirve kapsamında katılımcıların deneyimine sunulacak.

İlgili Haber  BUSİAD'tan Yenilikçilik ve Yaratıcılık Sempozyumu

Türkiye’nin öncü firmalarının kendi alanlarında dijital dönüşüme bakış açılarını değerlendirip deneyimlerini paylaşacağı zirvede perakende, üretim, finans sektörlerindeki kurumsal başarı hikâyelerinin yanı sıra akıllı iş uygulamaları, uygulama geliştirme ve altyapı teknolojileri, yapay zekâ ve veri teknolojileri, dijital işyeri ve siber güvenlik de ele alınacak temel konular arasında yer alıyor.

Kaynak: Hürriyet

Bu yazıda olan etiketler

Yorumlar