• Esnek Çalışma Sizin İçin Uygun mu?

  Uzmanlar günümüzün iş dünyasında esnek çalışmanın avantajları ve dezavantajlarını tartışıyor.

 • 25 yıl içinde işlerin yüzde 47’si kaybolacak

  Management Centre Türkiye (MCT)’nin merkezinde teknoloji olan, insan kaynakları, yönetim ve pazarlamayı “&NOW Business&Tech Week” çatısı altında bir arada buluşturdu. &NOW kapsamındaki en önemli etkinliklerden biri olan 23. İnsan Kaynakları Zirvesi’nde teknolojinin, robotların ve yapay zekanın iş dünyasını nasıl etkileyeceği tartışıldı.

 • Geleceğin İş Gücü Yazı Serisi – II

  Dijitalleşme ve teknolojinin iş gücünün geleceğinde yaratacağı değişimler, tüm dünyada tartışma konusu. GE Türkiye Blog, iş hayatının geleceğini ele aldığı bir dosya hazırladı. Bu önemli dosyayı Digital Bursa okurlarıyla paylaşırken, dosyanın ikinci bölümünde çalışanların sahip olması gereken niteliklerde yaşanması beklenen değişiklikleri ele alınıyor.

 • Geleceğin İş Gücü Yazı Serisi – I

  Dijitalleşme ve teknolojinin iş gücünün geleceğinde yaratacağı değişimler, tüm dünyada tartışma konusu. GE Türkiye Blog, iş hayatının geleceğini ele aldığı bir dosya hazırladı. Bu önemli dosyayı Digital Bursa okurlarıyla paylaşırken, dosyanın ilk bölümünde mesleklerin geçirmesi beklenen dönüşüme odaklanılıyor.