• 32

  Microsoft LinkedIn Live uygulamasını duyurdu

  ygulaması LinkedIn Live geliyor. 600 milyona yakın kullanıcısı olan sosyal ağ, yeni uygulamasıyla Facebook, Twitter ve YouTube'a da rakip olacak.

 • 95

  İş Dünyasında LinkedIn ile Networking

  Networking Uzmanı Ertuğrul Belen, Harvard Businezz Rewiev'de LinkedIn’in kurumsal başarısının altında yatan milyonlarca kullanıcısına sağladığı faydaları önceliklendirerek gerçek vakalar ve uygulanabilir stratejileri yazdı.

 • 123

  Linkedin’de Sesli Mesaj Dönemi Başlıyor

  Sosyal medya platformları her geçen gün duyurdukları yeni özellikler ile kullanıcıların dikkatini çekmeyi başarıyor. Diğer platformlara göre yaptığı az ve öz yenilikler ile bilinen Linkedin, sesli mesaj özelliğinin devreye gireceğini duyurdu.

 • 460

  En güvenilir sosyal medya platformu LinkedIn seçildi

  Sosyal medyanın gücü yadsınamaz. Bir yandan da internet kullanıcılarının kafasındaki en büyük soru işareti ulaştıkları içeriklerin güvenilirliği! AdColony ve Nielsen yaptıkları araştırma ile bu sorunun cevabını aradılar. Araştırmanın sonuçlarına göre 18-55 yaş arası internet kullanıcılarının en güvenilir buldukları sosyal mecra LinkedIn oldu!

 • Facebook Linkedin’in pazarına göz dikti

  Canlı yayın özelliğiyle bu yıl içerisinde Periscope, Youtube gibi platformlara ciddi rakip olan Facebook bu kez gözünü Microsoft’un satın aldığı Linkedin’e dikti. Facebook, yakında Linkedin gibi iş ilanları yayınlamaya imkan tanıyacak. Microsoft’un bu yıl içerisinde 26 milyar dolara satın aldığı Linkedin’in artık ciddi bir rakibi geliyor olabilir. Linkedin’in neredeyse rakipsiz olduğu iş ilanları ve kariyer pazarına açılan Facebook, küçük işletmelerin kendi sayfalarında iş ilanları yayınlamalarına imkan tanıyacak. Bu ilanlar sayesinde ilgilenenler anında başvuru yapabilecek. Linkedin’e göre çok daha büyük bir kullanıcı kitlesine sahip olan Facebook’un önümüzdeki dönemde yeni hamlelerle daha fazla Linkedin’in rakipsiz olduğu pazara giriş yapabilir. Şu anda test...