• 298

  WhatsApp Business Özellikleri Masaüstüne Geliyor

  WhatsApp, Business kullanıcıları için büyük kullanım kolaylığı getirecek bir güncelleme yayınlayacak

 • 402

  Whatsapp müşterileriyle mesajlaşan işletmelerden ücret alacak

  WhatsApp, uygulamayı müşterileriyle iletişim kurmak için kullanan işletmelerden, ilk 24 saatin ardından yazılan her mesaj için para alacak.

 • 619

  YouTube destekli WhatsApp özelliği Türkiye’de de kullanıma açıldı

  WhatsApp kullanıcılarının uzun süredir beklediği YouTube desteği, iOS kullanıcıları için tüm dünyadan sonra Türkiye’de de kullanıma açıldı. Artık WhatsApp üzerinden gönderilen YouTube videoları, uygulamadan çıkmaya gerek kalmadan aynı sayfada izlenebilecek.

 • WhatsApp Business kullanıma açıldı 2
  805

  WhatsApp Business kullanıma açıldı

  WhatsApp’ten küçük işletmelere ‘WhatsApp Business’ uygulaması geliyor.

 • Facebook reklamları artık firmaların WhatsApp hesaplarıyla bağlantı kurabilecek

  WhatsApp'ta onaylanmış şirket profillerini hizmete sunduktan sonra, Facebook şirketlere varlıklarını gösterebilmeleri için yeni fırsatlar sunuyor.

 • Whatsapp’ta fotoğraf üzerine emoji eklenebilecek

  Popüler mesajlaşma uygulaması Whatsapp‘a yeni özellikler eklendi. Whatsapp uygulamasının arayüzünde yapılan değişikliklerle gönderme butonu başta olmak üzere, sohbet ekranında kimi değişiklikler yapıldı. Whatsapp uygulaması içerisinde fotoğraf ve video gönderirken, fotoğraf ve videoların üzerine yazılar yazmak, emoji karakterleri eklemek ve çizim yapmak artık mümkün. Yapılan bir başka değişiklikle de grup konuşmalarının ayarlarında yöneticileri bir bağlantı (link) bekliyor. Söz konusu bu bağlantı, bir başka Whatsapp kullanıcısına yollandığında, tek bir tıklama ile gruba girmek mümkün oluyor. Bu sayede grup konuşmalarına başka kullanıcıları eklemek kolaylaşıyor. “Gruba davet bağlantısı” olarak adlandırılan bu linke sadece grup yöneticileri erişebiliyor.

 • Whatssapp Facebook ile işletmelere açılıyor

  Kurumsal işletmelere açılma yönünde bir süredir çalışma yapan WhatsApp, Facebook ile birlikte hareket ederek işletmelerin kullanıcılarına mesaj atmaları için izin verecek. Whatsipp bunun için kullanım koşulları ve gizlilik sözleşmesini yenilediğini duyurdu. WhatsApp duyurusunda işletmeler için, SMS ve telefon çağrılarına alternatif bir iletişim kanalı olma özelliğini önümüzdeki aylarda denemeye başlayacağını açıkladı. Whatsapp servisleri için reklam almayı planlamadığını duyuran şirket, planlanan değişiklikleri hayata geçirebilmek için gizlilik koşullarının değişmesi gerektiğini bildirdi. Yeni gizlilik koşulları Whatsapp’ın Facebook ile yakın ilişki olmasını destekliyor. Whatsapp telefon numaranızı Facebook ile paylaşmayacak ancak koordinasyon içinde çalışacağını sağlayacak. Bu koordinasyonun, WhatsApp’ta spam’le mücadele, kullanım alışkanlıklarının takibi gibi önemli kazanımlar sağlaması bekleniyor....

 • Karacabey Belediyesi Whatsapp hattı oluşturdu
  1488

  Karacabey Belediyesi Whatsapp hattı oluşturdu

  Dijital her geçen gün belediyelerin gündeminde daha fazla yer alıyor. Karacabey Belediyesi vatandaşların şikayet, öneri ve isteklerini hızlı bir şekilde paylaşabilmeleri için Whatsapp hattı oluşturdu. Hayata geçirilen proje kapsamında, vatandaşların her türlü istek, şikâyet, öneri ve ihbarlarıyla ilgili olarak, 0532 221 31 98 numaralı WhatsApp hattından, belediye yetkilileriyle hızlı bir şekilde iletişim kurabilecekleri açıklandı. Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan yaptığı açıklamada, ‘Belediye WhatsApp İletişim Hattı’nın hizmete başladığını duyururken, 3T sloganın hedeflerinden birinin, teknolojik yenilikleri yakından takip ederek, akılcı yöntemlerle bu yenilikleri Karacabey’de uygulamak olduğunu dile getirdi. Çağdaş belediyecilik adına, insanlara fayda sağlayacak her türlü çalışmayı hayata geçirdiklerini kaydeden Başkan Ali...