Otomotiv Komponent Tasarım Yarışması

Uludağ Otomotiv Endüstrisi İhracatçıları Birliği (OİB) tarafından ilki 2012 yılında gerçekleştirilen "Otomotiv Ar-Ge Proje Pazarı ve Komponent Tasarım Yarışması" bu sene yepyeni bir kimlikle 8. Kez düzenleniyor. Organizasyon bu yıl “Otomotivin Geleceği Tasarım Yarışması" konseptiyle gerçekleştirilecek.

318
318

Uludağ Otomotiv Endüstrisi İhracatçıları Birliği (OİB) tarafından ilki 2012 yılında gerçekleştirilen “Otomotiv Ar-Ge Proje Pazarı ve Komponent Tasarım Yarışması” bu sene yepyeni bir kimlikle 8. Kez düzenleniyor. Organizasyon bu yıl “Otomotivin Geleceği Tasarım Yarışması” konseptiyle gerçekleştirilecek.

“Otomotiv Ar-Ge Proje Pazarı ve Komponent Tasarım Yarışması” bu yıl T.C. Ticaret Bakanlığı Desteği ve Türkiye İhratcatçılar Meclisi Koordinatörlüğü ile 9-10 Mayıs 2019 tarihinde Sabancı Üniversitesi’nde düzenlenecek.

İlgili Haber  Sono Motors’un güneş enerjisi ile çalışabilen otomobili: Sion

Organizasyonla ilgili yapılan duyuruda şunlar kaydedildi:

“Otomotiv sektöründe komponent bazlı yenilikçi ürünlerin geliştirilmesi ve tasarım etkinliklerinin yaygınlaştırılması amacıyla düzenlenen bu yarışmayla, otomotiv sektörü ve otomotiv kullanıcıları için yenilikçi tasarımların desteklenmesi amaçlanıyor. ‘Komponent Tasarım Yarışması’​, üniversitelerin ilgili fakültelerinde okuyan lisans öğrencilerinin ve tüm tasarım tutkunlarının yarıştığı öğrenci-amatör katılımının yanı sıra, üniversite-kurum ve profesyonel kategorilerinde yarışma imkânı sunuyor.”

İlgili Haber  Otomotivdeki dijital dönüşümün geleceği BUSİAD’da tartışıldı

Organizasyon hakkında bilgi almak için: http://www.otomotivtasarimyarismasi.com/

https://www.linkedin.com/company/10556227/admin/
https://www.instagram.com/otomotivingelecegi/?hl=tr
https://twitter.com/OtomotivTasarim
 https://www.facebook.com/Otomotivingelecegi/?epa=SEARCH_BOX

Bu yazıda olan etiketler

Yorumlar