Özkan İrman’ın ‘Sosyal Medya Cinayetleri’ kitabı yayınlandı

Minteks Yönetim Kurulu Başkanı Özkan İrman’ın yeni kitabı “Sosyal Medya Cinayetleri” yayınlandı. Özkan İrman yeni kitabında içeriden bir oyuncu olarak sosyal medyayı kullanırken kendince yaptığı hataları, doğruları ve öğrendiklerini yazdı. Özkan İrman yeni kitabına şunları diyor: “Sosyal medyada algımın yükselip normal hayata başladığımı sandığım, arkadaşlıklarımın belirginleştiğini düşündüğüm bir anda, çokça paylaşımlarını beğendiğim ve de beğenisini aldığım birini öldürdüm! Bu benim ilk cinayetimdi. Beni derinden sarstı… Hep şiir sohbetleri yaptığım, paylaşımlarından zevk aldığım birini sabahın altısında bilerek, isteyerek, haz duyarak nasıl öldürüvermiştim? Hala işlediğim...

906
906

Minteks Yönetim Kurulu Başkanı Özkan İrman’ın yeni kitabı “Sosyal Medya Cinayetleri” yayınlandı. Özkan İrman yeni kitabında içeriden bir oyuncu olarak sosyal medyayı kullanırken kendince yaptığı hataları, doğruları ve öğrendiklerini yazdı. Özkan İrman yeni kitabına şunları diyor:

Sosyal medyada algımın yükselip normal hayata başladığımı sandığım,

arkadaşlıklarımın belirginleştiğini düşündüğüm bir anda,

çokça paylaşımlarını beğendiğim ve de beğenisini aldığım birini öldürdüm!

Bu benim ilk cinayetimdi.

Beni derinden sarstı…

Hep şiir sohbetleri yaptığım, paylaşımlarından zevk aldığım birini

sabahın altısında bilerek, isteyerek, haz duyarak nasıl öldürüvermiştim?

Hala işlediğim ilk cinayetin travmasını atlatabilmiş değilim…”

Röntgenciler, gösterişçiler, pasifler, sanal kişilik katilleri, sanal kişilik intiharları,  densizler, hadsizler ve dahası; bu kitapta!

İlgili Haber  ‘Yerli ve millî bir sosyal medya‘ mümkün mü?

Sosyal Medya Cinayetleri kitabına, www.kitapyurdu.com ile Bursa’da BKM şubeleri, Ezgi Kitabevi, Ekin Kitabevi ve Minteks mağazalarından ulaşabilirsiniz.

Bu yazıda olan etiketler

Yorumlar