PERYÖN 14’üncü İK Zirvesine hazır

Türkiye İnsan Yönetimi Derneği (PERYÖN) Güney Marmara Şubesi, “Kurbağanın Görebildiği” ana temasıyla bu yıl 14’üncü kez katılımcılarını ağırlamaya hazırlanıyor. Zirve, 26-27 Mayıs tarihlerinde Bursa Merinos Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek. Bursa’dan yayılarak, Türkiye genelindeki insan kaynakları camiasına ve insan yönetimine ilgi duyan herkesin ilham aldığı, bu yıl 14’üncüsü düzenlenecek olan PERYÖN İnsan Kaynakları Zirvesi’ne artık sayılı günler kaldı. PERYÖN tarafından bu yıl ‘Kurbağanın Görebildiği’ olarak teması belirlenen organizasyonda; her yıl olduğu gibi yine iş, yaşam ve sanat dünyasından Türkiye’nin öne çıkan isimleri,...

1229
1229

Türkiye İnsan Yönetimi Derneği (PERYÖN) Güney Marmara Şubesi, “Kurbağanın Görebildiği” ana temasıyla bu yıl 14’üncü kez katılımcılarını ağırlamaya hazırlanıyor. Zirve, 26-27 Mayıs tarihlerinde Bursa Merinos Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

Bursa’dan yayılarak, Türkiye genelindeki insan kaynakları camiasına ve insan yönetimine ilgi duyan herkesin ilham aldığı, bu yıl 14’üncüsü düzenlenecek olan PERYÖN İnsan Kaynakları Zirvesi’ne artık sayılı günler kaldı. PERYÖN tarafından bu yıl ‘Kurbağanın Görebildiği’ olarak teması belirlenen organizasyonda; her yıl olduğu gibi yine iş, yaşam ve sanat dünyasından Türkiye’nin öne çıkan isimleri, birbirinden değerli konularda görüşleriyle Bursalıların karşısına çıkmaya hazırlanırken, organizasyon ile ilgili hazırlıklar da son aşamaya geldi.

Sunuculuğunu Fulya Akbuga’nın üstleneceği 14. İnsan Kaynakları Zirvesi’nde, çarpıcı konu ve içeriklerin alanında yetkin, Türkiye çapında çok önemli başarılar elde etmiş konuşmacıların paylaşımlarıyla gündeme taşınması hedeflenirken, dev organizasyon 26-27 Mayıs tarihlerinde Merinos Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

İlgili Haber  Vizyon 100 Platformu 2018 Toplantıları “Dijital Liderlik” İle Başlıyor

“Heyecan Dolu 2 Gün Bursalıları Bekliyor” 

14. PERYÖN İnsan Kaynakları Zirvesi doğrultusunda, 2 gün boyunca Bursalıların insan kaynakları ile ilgili güncel fikir ve gelişmeleri yakından takip etme imkânına sahip olması hedeflenirken, organizasyonun ilk gününde, “Yeni Dünya, Yeni Kurallar” başlıklı sunumuyla, Gazeteci, Yazar, TV Programcısı Serdar Kuzuloğlu sevenlerinin karşına çıkacak.

27 Mayıs tarihinde, Kariyer.net Genel Müdürü Yusuf Azoz da günümüz bilgi toplumunda internet teknolojilerindeki hızlı değişimlerle birlikte ortaya çıkan yüksek hacimli verilerle bu verilerin nasıl saklanıp korunacağını ve bilgiye nasıl ulaşılacağını ortaya koyan iş zekâsı ile buna bağlı yaşanan dönüşüm süreciyle ilgili değerlendirmelerinin yer alacağı, “Büyük Dataya Gelene Kadar!” başlıklı sunumuyla katılımcıların karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

İlgili Haber  PERYÖN'den siber güvenlik semineri

Yine aynı gün, Partner Danışmanlık Kurucusu, Danışman Mehmet Bilgiç, “İK’da Doğru Bildiğimiz Yanlışlar” başlıklı sunumuyla günümüz İK süreçlerinde dikkat edilmesi gereken konulara değinecek.

Dev organizasyonun kapanış oturumunda ise; Usta Oyuncu, Yazar, Yönetmen Ali Poyrazoğlu’nun “Fark Yaratan İnsan” sunumuyla, Bursalılara keyif dolu zaman yaşatması bekleniyor.

PERYÖN 14. İnsan Kaynakları Zirvesi hakkında ve diğer katılımcılarla ilgili detaylı bilgi için: www.ikz2016.com adresi ziyaret edilebilir.

PERYÖN İK Zirvesi_2016

Bu yazıda olan etiketler

Yorumlar