TEDx Bursa 2018 Biletleri Satışa Çıktı

Deneyimle ana temasıyla 10 Mart 2018 tarihinde gerçekleştirilecek bu yılki TEDx Bursa etkinliğinin biletleri satışa çıktı.

577
577

TEDx Bursa etkinliği bu yıl 10 Mart 2018 Cumartesi günü Merinos Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

TEDx Bursa’nın bu yıl ki ana teması “Deneyimle” olacak. TEDxBursa biletleri 10 Şubat 2018 tarihinden itibaren biletino.com’da satışa başladı. Kurumsal Bilet satışları için isgelistirme@tedxbursa.com mail adresinden iletişime geçilmesi gerekiyor.

TEDx Bursa’nın bu yıl ki etkinliğine katılacak konuşmacılardan şu ana kadar açıklananların isimleri şöyle:

  • Neslihan KURT (Türk İşaret Dili Tercümanı)
  • Turan YAVUZ (Emekli Bomba Uzmanı)
  • Nurten AKKUŞ (Samsun Ayvacık Anaokulu Müdürü)
  • Cengiz KOÇAK (Base Jupmer)
  • Sevilay GENÇ (2015-2016 Türkiye Kadın Co-Pilotlar Şampiyonu)
  • Mine EKİNCİ (KODA – Köy Okulları Değişim Ağı Derneği Kurucu Yönetim Kurulu Başkanı)
İlgili Haber  Haftanın TEDx Videosu: Konut Krizi İçin Eğlenceli Bir Çözüm

TEDx Nedir?

TED, kendilerini en fazla heyecanlandıran fikirleri paylaşmak üzere dünyanın önde gelen düşünürlerinin katıldığı yıllık bir konferanstır.

TED” geleceğimizi şekillendiren üç kapsamlı konunun – Teknoloji, Eğlence, Tasarım’ın (Technology, Entertainment, Design) ilk harflerinden oluşur. Etkinliğin kapsamı herhangi bir disiplinle ilişkisi bulunan bütün fikirlerin ortaya konulmasını teşvik eder.

İlgili Haber  Haftanın TEDx Videosu: Ulusalcılık ve Küreselcilik Arasında Nasıl Uzlaşma Sağlanabilir?

Etkinlikte CEO’lardan bilim insanlarına, yaratıcılardan, hayırseverlere çeşitli katılımcılar yer alır. Bill Clinton, Bill Gates, Jane Goodall, Frank Gehry, Paul Simon, Sir Richard Branson, Philippe Starck ve Bono gibi isimlerin konuşmacıların yeraldığı etkinlikte katılıcımlar da bir o kadar sıradışıdır.

Bu yazıda olan etiketler

Yorumlar