Ünlü Fütürist Ufuk Tarhan UİB’te Konuşacak

Düzenlediği seminerlerle üyelerinin her alanda rakiplerine göre bir adım önde olmasını amaçlayan Uludağ İhracatçı Birlikleri (UİB), dünyanın en etkili 100 kadın fütüristi arasında yer alan Ufuk Tarhan'ı üyeleriyle buluşturacak.

417
417

Düzenlediği seminerlerle üyelerinin her alanda rakiplerine göre bir adım önde olmasını amaçlayan Uludağ İhracatçı Birlikleri (UİB), dünyanın en etkili 100 kadın fütüristi arasında yer alan Ufuk Tarhan’ı üyeleriyle buluşturacak.

Türkiye’nin genel sekreterlik bazında en yüksek ihracat rakamına ulaşan ikinci birliği unvanını taşıyan UİB, düzenlediği eğitim seminerleriyle alanında uzman isimleri Bursa’ya getirmeye devam ediyor. Her yıl yaklaşık 80 seminer düzenleyerek üyelerinin uluslararası arenadaki rekabet edebilirlik seviyelerini artırmayı hedefleyen UİB, bu kez de Fütürizm üzerine yaptığı çalışmalar ile sürdürülebilir geleceğe dönük tasarladığı iş modelleriyle tanınan Ufuk Tarhan’ı ağırlayacak.

İlgili Haber  ‘Akıllı Şehir’ Bursa fikirlerinizi bekliyor

UİB Konferans Salonunda 22 Haziran 2018 Cuma günü saat 10.00’da düzenlenecek olan seminerde konuşacak olan Türkiye’nin ilk fütürist konuşmacısı Ufuk Tarhan, “Fütürist Bakışla Mega Trendler” konusunu ele alacak ve sektörleri gelecekte nelerin beklediğine dair fütürist öngörülerini UİB Üyeleri ile paylaşacak.

Bu yazıda olan etiketler

Yorumlar