Vizyon 100 Platformu 2018 Toplantıları “Dijital Liderlik” İle Başlıyor

Türkiye’nin öncü şirketlerinin üst düzey yöneticilerini bir araya getiren “Vizyon 100 Platformu” toplantılarının 2018 yılı ilk buluşması “Yönetim Kurullarında ve İcracı Pozisyonda Dijital Liderlik” ana temasıyla 21 Şubat 2018 Çarşamba günü İstanbul’da gerçekleştirilecek.

733
733

Vizyon 100 Platformu Koordinatörü Berkay Güner, Türkiye ekonomisine yön veren öncü şirketlerin Yönetim Kurulu Başkanı, CEO, Genel Müdür, Genel Müdür Yardımcısı gibi üst düzey yöneticilerini bir araya getiren “Vizyon 100 Platformu” toplantılarının 2018 yılı ilk organizasyonunun 21 Şubat 2018 tarihinde İstanbul’da gerçekleştirileceğini söyledi.

Bu yılın ilk toplantısının ana temasının “Yönetim Kurullarında ve İcracı Pozisyonda Dijital Liderlik” olacağını kaydeden Berkay Güner, “2017 yılında teknoloji ve dijital odaklı 6 toplantı gerçekleştirdik. Bu toplantılarımıza ilgi gerçekten çok büyük oldu ve her toplantımıza katılım talebi ciddi oranda attı. Bu da bizi hem mutlu etti hem de büyük bir motivasyon sağladı” dedi.

2018’E DAMGA VURACAK KONULAR ELE ALINACAK

2017 yılında gerçekleştirdikleri t oplantılarda sırasıyla “E-Ticaret, Büyük Veri, Blockchain, Sanayi 4.0, Pazarlama Teknolojileri ile Akıllı Yaşam ve Akıllı Şehirler” konularını masaya yatırdıklarını aktaran Berkay Güner, 2018 yılında gerçekleşecek toplantılarda sırayla, “Yönetim Kurullarında ve İcracı Pozisyonda Dijital Liderlik; Derin Öğrenme ve Yapay Zeka; Dijital Çağın Satış ve Pazarlama Yöntem ve Organizasyonları; Sağlıkta Dijital Dönüşüm” konularının ele alınacağını, 7 Kasım 2018 tarihinde de “Dijital CEO ve Liderler” ana başlığıyla büyük bir zirve gerçekleştirileceğini söyledi.

İlgili Haber  Uludağ Üniversitesi’nde Bilişim Günleri: Geleceği Güncelle

Vizyon 100 Platformu’nun Türkiye’nin öncü şirketlerinin üst düzey yöneticilerini bir araya getirirken, teknoloji ve dijitalleşmenin şekillendirdiği yeni dünyanın önemli konularını gündeme taşımayı hedeflediğini dile getiren Berkay Güner, şunları söyledi:

“2017 yılındaki toplantılarımız sırasında gördük ki çok önemli bir misyonu yerine getiriyoruz. Gönüllü bir girişim olan ve şirketlerimizin üst düzey yöneticilerinin aktif katılımıyla şekillenen toplantılarımız Türkiye’nin geleceğini şekillendirecek önemli konuları masaya yatırıyor. Toplantılarda çok önemli çıktılar elde ediyoruz ve bunları hem kamu yöneticileriyle hem de özel sektörümüzün önemli kurum ve kuruluşlarıyla paylaşıyoruz. 2018 yılındaki toplantılarımızda da yine çok önemli çıktılar elde edeceğimize yürekten inanıyoruz.”

VİZYON 100 TOPLANTI FORMATI DEĞİŞTİ

21 Şubat 2018 Çarşamba günü “Yönetim Kurullarında ve İcracı Pozisyonda Dijital Liderlik” konusunun platform üyeleriyle birlikte ele alınacağını ifade eden Berkay Güner, “Vizyon 100 Platformu’nun 160 akredite olmuş üyesi bulunuyor. Her toplantımıza en az 130-140 dolayında üst düzey yöneticimiz katılım gösteriyor. 2018 yılı ile birlikte toplantı formatımızı da değiştirerek 3’lü moderasyona geçiyoruz. Bu yılki ilk toplantımızın moderatörleri CDO Turkey İcra Kurulu Başkanı Bülent Kutlu, Emlakjet Genel Müdürü Gizem Moral Kunter ve NGS Global Genel Müdürü Can Önen olacak. Toplantımızda tüm üyelerimiz görüş ve önerileriyle aktif katılım gösterebilecek, bilgi ve deneyimlerini paylaşabilecek” diye konuştu.

İlgili Haber  PERYÖN 14'üncü İK Zirvesine hazır

Berkay Güner, Vizyon 100 Platformu ve toplantılar hakkında www.vizyon100.com ve www.1ceo1fikir1donusum.com web adreslerinden bilgi alınabileceğini ve platform temsilcileriyle iletişim kurulabileceğini söyledi.

Bu yazıda olan etiketler

Yorumlar